2.El Eşya Hizmetimiz

İkinci El Eşya Alım Satım

Firmamızın ticari zihniyeti alan kadar satanı da memnun kılmaktır. Bu sebeple satın aldığımız ikinci el eşyaların gerçek değerinde olmasına büyük özen gösteriyoruz. İkinci el piyasasında uzun yılların bilgi ve tecrübesine sahip olan firmamız tarafından alım yapılan eşyalar geniş bir kategoriye sahiptir.

 • Oturma odası koltuk takımları,
 • Yatak odaları,
 • Yemek odaları,
 • TV üniteleri,
 • Baza ve çekyat grupları,

Mobilya sınıfına giren ve firmamız tarafından alımı yapılan eşyalar arasında yer almaktadır. Bunun dışında ihtiyaca yönelik olarak talep edilen sehpa çeşitleri, masalar, vb. gibi mobilya sınıfına giren eşyalar da gerçek değerlerine en yakın fiyatlandırmalarla satın alınmaktadır.

 • Buzdolapları,
 • Çamaşır makineleri,
 • Bulaşık makineleri,
 • Çamaşır kurutma makineleri,
 • Ankastreler,
 • Mikrodalga fırınlar,
 • Elektrikli mutfak aletleri

Beyaz eşya sınıfından olup, firmamız tarafından değerlendirilerek en uygun fiyat teklifleriyle satın alınan eşyalar arasında yer almaktadır. Ayrıca elektronik cihazlar, cep telefonları, tabletler firmamızın teknik ekibi tarafından değerlendirmeye tabi tutularak satın alınan eşyalar arasında yer almaktadır. Ayrıca antika sınıfına dâhil olan nadide eşyalarınız uzman eksperlerimiz tarafından incelenerek en yüksek değerlerden alınmaktadır.

Seçkin SPOT|İkinci El Eşya Alanlar

İkinci El Eşyalarınızı Nasıl Alıyoruz? Tıklayın!

İkinci El Eşyalarınızı Nasıl Alıyoruz? Tıklayın!

Firmamız İstanbul genelinde geniş bir servis ağına sahiptir. Müşterilerimiz firmamıza erişim sağladığı takdirde en yakın servis aracımız müşteri adreslerine intikal ederek alım hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Eşya alımlarında kullandığımız bir başka yöntem ise, müşterilerimizin satmayı düşündükleri eşyaları WhatsApp yoluyla tarafımıza iletmeleri şeklindedir. Resimlerde tüm özelliklerin net biçimde görülebilir olması verilecek fiyatın oranını belirleyen en önemli unsurdur. Bu sebeple bu tür satışa yönelik taleplerde ürünlerin her yönden görülebilen fotoğrafları tercih edilmektedir. Firmamıza WhatsApp yoluyla gelen eşya satış talepleri eşya alım uzmanlarımız tarafından değerlendirilmekte ve müşteriye kısa süre içerisinde alım fiyatı iletilmektedir. Müşterimiz verilen fiyattan tatmin olduğunda en kısa süre içerisinde adrese intikal eden ekibimiz her hangi bir ek ücret talep etmeden eşyaların servis araçlarına yüklenmesini sağlamaktadır. Müşterilerimizin kapısında nakit olarak yapılan ödemeler, nakliye ve taşıma ücreti kesilmeden net olarak yapılmakta, müşteri memnuniyetine yönelik tüm hizmetler eksiksiz olarak verilmektedir. İkinci El Eşya Alım Satımlarında Fiyata Etki Eden Unsurlar Nelerdir? İkinci el eşya alımları, daha sonra bir başka ihtiyaç sahibine uygun fiyatlarla satılabilmek amacını taşımaktadır. Satış amacıyla firmamıza sunulan eşyalarda fiyata etki eden en önemli unsur, eşyaların kullanım amaçlarına uygun niteliklere sahip olmasıdır. Eşyaların yeni olması verilecek fiyatların daha yukarıda olmasını sağlayan bir özelliktir. Tamir gerektiren, bakımdan geçmesi gereken eşyalar daha düşük fiyatlardan değerlendirilmekte, kullanıma yönelik ihtiyaçlara uygun olmayan eşyalar satın alınmamaktadır. İkinci el sektörünün içerisinde uzun yıllar deneyim kazanan firmamız, eşyalarınıza gereken değeri sunarak alım yapmayı prensip olarak benimsemiştir. Bu sebeple gerek kullanım dışı ev eşyalarınız gerekse ofis mobilyalarınız en yüksek değerler üzerinden işlem görmektedir. İlerde satmayı düşündüğünüz ve atıl şekilde bekleyen eşyalarınızı ambalajlayarak dış etkenlerden korumanız, satış sürecinde daha yüksek miktarlarda gelir elde etmenize olanak sağlayacaktır. Bu sebeple eşyaların koruma altına alınması da fiyata olumlu etki edebilecek unsurlar arasında yer almaktadır.

İkinci El Eşya Alım Satımlarında Fiyata Etki Eden Unsurlar Nelerdir? Tıklayın!

İkinci El Eşya Alım Satımlarında Fiyata Etki Eden Unsurlar Nelerdir? Tıklayın!

İkinci el eşya alımları, daha sonra bir başka ihtiyaç sahibine uygun fiyatlarla satılabilmek amacını taşımaktadır. Satış amacıyla firmamıza sunulan eşyalarda fiyata etki eden en önemli unsur, eşyaların kullanım amaçlarına uygun niteliklere sahip olmasıdır. Eşyaların yeni olması verilecek fiyatların daha yukarıda olmasını sağlayan bir özelliktir. Tamir gerektiren, bakımdan geçmesi gereken eşyalar daha düşük fiyatlardan değerlendirilmekte, kullanıma yönelik ihtiyaçlara uygun olmayan eşyalar satın alınmamaktadır. İkinci el sektörünün içerisinde uzun yıllar deneyim kazanan firmamız, eşyalarınıza gereken değeri sunarak alım yapmayı prensip olarak benimsemiştir. Bu sebeple gerek kullanım dışı ev eşyalarınız gerekse ofis mobilyalarınız en yüksek değerler üzerinden işlem görmektedir. İlerde satmayı düşündüğünüz ve atıl şekilde bekleyen eşyalarınızı ambalajlayarak dış etkenlerden korumanız, satış sürecinde daha yüksek miktarlarda gelir elde etmenize olanak sağlayacaktır. Bu sebeple eşyaların koruma altına alınması da fiyata olumlu etki edebilecek unsurlar arasında yer almaktadır.
Call Now ButtonBizi Hemen Arayabilirsiniz!