Ataşehir İkinci El Eşya Alanlar : 0532 598 87 70 Eski Eşya

Ataşehir İkinci El Eşya Alanlar

 

0532 598 87 70

 

Ataşehir İkinci el eşya alanlar alımı konusunda İstanbul merkezi yerlerden biridir. İkinci el eşya satanda alanda oldukça fazladır. Evlerimizde yerini alan oturma grupları, televizyon, beyaz eşyalar bizim için hayati önem taşımaktadır. Her eşya uzun süre kullanım sonrasında arıza oluşturmaya başlamakta veya bozulma sinyali vermektedir. Bu durumda yapmanız gereken eşyanızı hemen çöpe atmak veya hurda fiyatına satmak yerine Ataşehir ikinci el eşya satan firmamıza ulaşmak olmalıdır. Firmamız ile iletişime geçerek eşyalarınızı değerinin üstünde bir fiyat ile satarak bu işten karlı çıkabilirsiniz.

 

Ataşehir İkinci El Eşya Alanlar

 

İkinci El Eşya Alan Firmaların Amaçları ve Hedefleri

 

İkinci el eşya alanlar oldukça fazla olsa da işini, mesleğini iyi şekilde icra eden firma oldukça azdır. Firmamızın bu konuda amaçlarının en başında ise elbette ki müşteri memnuniyeti odaklı çalışma planı gelmektedir. Müşterilerimizin memnun olması ve mağdur olmaması adına elimizden gelen tüm özveriyi sağlamaktayız. Uzman kadromuz, güler yüzlü ekibimiz sayesinde işlerimizi sizlere yakışır şekilde kusursuz ve sorunsuz gerçekleştirmekteyiz. Firmamız arıza olan veya bozulma sinyali veren eşyalarınızı bizi aradığınız takdirde olabilecek en iyi fiyat ile almaktadır. Aynı zamanda kırık eşyalarınızı, hasar görmüş ürünlerinizi, deforme sorunu olan mobilyalarınızı da sorunsuz bir şekilde almaktayız. Caiz fiyatlarımız ile siz değerli müşterilerimizi memnun edeceğimize eminiz. Bu yüzde firmamız ile iletişime geçmeden ve fiyat almadan asla eşyalarınızı satmayınız.

 

Ataşehir Spotçular

 

İkinci El Eşya Alımında 7/24 Hizmet Anlayışı

 

Firmamıza eşya satmak için bizlere ulaşmanız oldukça basittir. İletişim numaralarımızı kullanarak bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bize ulaştığınız takdirde müşteri temsilcilerimiz sizlere yardımcı ve destek olacaktır. Satışını yapacak olduğunuz eşyalar hakkında tüm detaylı bilgileri temsilcimize aktarmanız önemlidir. Eşyanıza olabilecek en caiz fiyatı sizlere sunmaktayız. Kabul ettiğiniz ve fiyatta anlaşma sağlandığı takdirde vermiş olduğunuz adrese kadar gelerek taşıma ve nakliye işlemlerini de ücretsiz ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Nakliyeyi yapacağımız gün ve saati sizin istediğiniz gibi ayarlayarak sizi mağdur etmeden, eşyalara elinizi bile sürmeden teslim almaktayız. İkinci el eşya alım satım konusunda firmamız kendine güvenen, kaliteli bir hizmet sunan, 7 gün 24 saat çalışan bir kuruluştur.

 

Ataşehir Beyaz Eşya Alanlar

 

İkinci El Eşya Alımı Mobilya ve Beyaz Eşya

  

Ataşehir ikinci el eşya alanlar çok fazladır. Bunlardan biri ise firmamızdır. Ancak firmamız sunduğu hizmet anlayışı ile diğer tüm firmaları geride bırakarak taleplerini gün geçtikçe artırmaktadır. İkinci eşya alımı konusunda en çok aldığımız ürünlerin başında mobilya ve beyaz eşyalar gelmektedir. Koltuk, yatak odası takımı veya parçaları, oturma grubu, köşe takımları, çocuk odası, bebek odaları en çok alım yaptığımız grubu oluşturmaktadır. Bu eşyalar bir evin olmazsa olmaz parçalarını oluşturmaktadır. Ancak zamanla uzun süre kullanım sonrasında eşyalarda hasar, deforme veya bozulmalar meydana gelmektedir. Bu durumda eşyalarınızı değerinin altında spotçular aracılığı ile satmak akla gelen ilk fikir olmaktadır. Ancak bu konuda dikkat edilmeli ve doğru, güvenilir bir spotçu tercih edilmelidir. Aksi halde eşyalarınızı hurda fiyatına satmış olursunuz. Firmamız sizlere piyasanın üstünde bir fiyat sunmaktadır. İkinci el eşya alan yerler çok fazla olsa da firmamızdan fiyat almadan asla eşyalarınızı satmayınız.

  

Alımını yaptığımız kategorilerden bir diğeri ise beyaz eşyadır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, derin dondurucu, mikrodalga gibi pek çok ürünün alımını gerçekleştirmekteyiz. Bir beyaz eşyanın maksimum ömrü en fazla 10 ila 15 sene arasındadır. Bu süre dolduğunda veya dolmaya yaklaştığında arıza sorunları ortaya çıkmaktadır. Beyaz eşyalarınızı hurdaya vermek veya atmak yerine firmamız ile iletişime geçerek cazip bir ücret karşılığı satabilir, kar elde edebilirsiniz.  

4 Yorumlar

  1. Songül KARLI

    Ataşehir İkinci El Eşya Alanlar firması gerçekten çok güzel fiyatlar veriyor ve hemen gelip alıyorlar.Teşekkür ederim.

    • admin

      Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonBizi Hemen Arayabilirsiniz!