Çamlıca İkinci El Eşya Alanlar Spotçular ‘0532 598 87 70’

Çamlıca İkinci El Eşya Alanlar 

Çamlıca ikinci el eşya alanlar aldıkları ürünlerin karşılığında bu ürünleri satan kişilere belirli bir ücret ödemektedirler. Bu ücretler alımı yapılan ürünlere göre değişiklik göstermektedir. Bazen parça kilo hesabına göre bazen de tek parça durumuna göre değişiklik göstermektedir. Firmamız ikinci al alımı konusunda kendini oldukça fazla bir şekilde geliştirmiş ve profesyonel iş yapmaya başlamıştır. Firmamız kendilerini geliştirerek her alana farklı farklı şubeler açmaktadır.   

Çamlıca Spotçular   

İkinci el satılan ürünlerin toplanması için belirli alanlarda bulunması gerekmektedir.  Çünkü ikinci el ürünlerin en doğru alanlarda korunması gerekir. Çamlıca spotçular ikinci el kullanılmış ya da kullanılmamış olan eşyaları alan kişilere verilen isimdir. Firmamız kullanılmış ya da kullanılmamış olan ikinci el eşyalarınızı satın alıyor. Üstelik ürünlerinizin değerinde sizden alarak sizleri de mağdur etmiyoruz.  

 

Çamlıca İkinci El Eşya Alanlar

 

Çamlıca  İkinci El Eşya Alan Yerler   

Çamlıca ikinci el eşya alan yerler sizden ürünlerinizi satın alan ve herhangi bir hasarı olması durumunda bunları en doğru şekilde tamir eden yerlerdir. Ürünlerinizin üzerinde yer alan hasarlar firmamız tarafından tamir edilmektedir. Aynı zaman da ikinci el eşyalarınızı satmak istemeniz durumunda firmamız ile iletişime geçerek hizmet isteyebilirsiniz. Ürünlerinizi taşıyacak bir aracınız yok ise firmamız bulunduğunuz yerden ürünlerinizi satın almaktadır. 

 

Çamlıca Spotçular

 

Çamlıca İkinci El Eşya Alım Satım   

Çamlıca ikinci el eşya alım satım işini profesyonel olarak yerine getirmekteyiz. İkinci el yani kısa bir süreliğine ya da uzun süreli olarak kullandığınız ürünlerinizi sizden satın alıyoruz. İkinci el eşya demek illa ki yıpranmış ya da eskimiş eşya demek değildir. Örneğin kutusundan çıkarılmış olan bir beyaz eşya hiç kullanılmamış olsa bile kurulumu yapıldığı ve kutusundan çıkmış olduğu için ikinci el eşya olur. Ancak firmamız bu ürünleri de sizden değerinde satın almaktadır.  

Çamlıca Eskiciler 

Çamlıca eskiciler, kişiler ikinci el eşya alımı ile eskicileri birbirine karıştırmaktadır. Ancak bilinmelidir ki spotçu ile eskici aynı değildir. Firmamız belli bir dükkana sahiptir. Kısacası bulabileceğiniz bir adresimiz ve yerimiz bulunur. İstediğiniz zaman bize ulaşabilir ve konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.  

Hadi Bize Oy Ver!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonBizi Hemen Arayabilirsiniz!