Etiler İkinci El Eşya Alanlar – Etiler Spotçular – 2.El Mobilya

Etiler İkinci El Eşya Alanlar

 

0532 598 87 70

Evinizden veya İş Yerinizden satmaya çalıştığınız ama bir türlü alıcı bulamadığınız kullanılmış eşyalarınız mı var ve siz ne yapacağınızı bilmiyor musunuz ? Etiler İkinci El Eşya Alanlar olarak geçmişten günümüze İstanbul’un bütün semtlerinde İkinci El Eşya Hizmeti vermekteyiz. Sizin satmak istediğiniz eşyaları anında ve en kolay şekilde kapınızdan nakit ücret ile alıyoruz. Kolay bir biçimde bu işlemleri yapabilmeniz için tek yapmanız gereken iletişim numaramızı aramaktır. Daha sonra yapılacak işlemlerde uzman ekiplerimiz sizi en kolay şekilde yönlendireceklerdir.

 

Etiler İkinci El Eşya Alanlar

 

Etiler İkinci El Eşya Alım Satım Sektöründe Dönüşüm Zamanı!

 

Geçmiş senelerde eğer evinizden eski bir eşyanızı satmak isteseniz dükkan dükkan gezip gerçeklik payı olmayan fiyat teklifleri ile karşılaşmanız mümkündü. Artık dönüşüm zamanı gelişen teknoloji ile birlikte mobil araçlardan faydalanarak çok hızlı bir şekilde kullanılmış eşyalarınız için fiyat alabilirsiniz. Etiler İkinci El Eşya Alan Yerler olarak sizin eski ev eşyalarınızı fotoğraflarda inceliyoruz sizin fiyat düşüncenize danışıyoruz en son bizde yakın veya istediğiniz fiyatı sunarak anlaşmayı sağlıyoruz.

Yenilikçi çalışma anlayışımız sayesinde sizi minimum uğraştırıyoruz maksimum işlemler yapıyoruz. Etiler İkinci El Eşya Alanlar olarak sizden istediğimiz sadece bizim iletişim numaramıza eski ev eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz olacak.

 

Etiler Spotçular

 

Etiler Spotçular Çarşısı Gelişen Hizmet Sektörü Yolunda!

 

Etiler Spotçular Çarşısı olarak sizin eski eşyalarınız için en yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Eski Eşyalarınızı satarken mutlaka birden fazla firmaya danışmalısınız. Çünkü siz ilk sorduğunuz firmaya satış yaparsanız belki sattığınız eşyaların değeri daha fazla olduğunu bilmeyebilirsiniz bu yüzden her zaman birden fazla firmaya danışmalısınız. 

Sizden en yüksek fiyat garantisi ile aldığımız kullanılmış eşyaları mağazalarımızda en uygun fiyatlar ile yeni sahipleri ile buluşturuyoruz. Bu sayede israf ortadan kalkıyor ve her bütçeye uygun ev eşyaları bulunabiliyor. Etiler’de Eski Eşya Alım Satım için tam zamanı size bir telefon kadar uzağız. Arayın konuşalım anlaşalım istediğiniz vakitte adresinize araç gönderelim kapınızdan nakit ücret karşılığında satın alalım. İkinci El Eşya Satışı yaparken mutlaka bizden fiyat almalısınız.

Hadi Bize Oy Ver!
[Total: 1 Average: 5]

2 Yorum

  1. Evimde kullandığım eski eşyalarım için çok iyi fiyat verdiler ve hemen gelip aldılar ayrıca hijyen kurallarına uyumlu çalışıyorlar. Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonBizi Hemen Arayabilirsiniz!